Hakkımızda

Faaliyet hayatına Hidrolik  Sistemlerin, Mekanik aksamaların   Bakım ve revizyonları ile başlayan firmamız yaklaşık 25 yıldır  hizmet vermektedir.

Gizem Mühendislik yıllar içerisinde artan talebi karşılamak amacıyla  ilk etapta 2009 yılında İstanbul  Tuzla Gibtaş sanayi Sitesinde ,ardından 2019 yılında ise İstanbul Tuzla Aydıntepe’de bulunan Gemdok sanayi sitesinde yer alan tesisinde hizmete devam etmektedir.

Yılların getirmiş olduğu deneyim ve  tecrübe ile Hidrolik sistemlerde , Hidrolik Motor,Hidrolik Pompa ,Hidrolik silindir ve  Valflerin  bakım- onarımın yanı sıra orijinal yedek parça ,ikinci el ekipman satışı ve montajlanmasını müşteri memnuniyeti odaklı yurt içi ve yurt dışı servisleriyle deneyimli Gizem Mühendislik personeli tarafından  Hidrolik sistemlere Mühendislik çözümler üreterek   hizmet  vermek  amacıyla kurulmuştur .

Gizem Mühendislik ,mevcut hidrolik sistemlerin revizyonları ve yeniden yapılandırılması konusunda tecrübe ve bilgisi ile birlikte müşterilerine  hizmet vermeyi devam etmektedir.

Kalite yönetim sistemleri konusuna oldukça önem veren firmamız , 2015 yılında CISQ /RINA ISO 9001:2008  kalite yönetim sistemi denetlemesinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Şirketimiz gelecek yıllarda da   , tedarikçilerine çalışanlarına ve Ülkemize artan oranda değer katmaya devam edecektir.

 

Genel Müdür ;

İLHAMİ TURAN